• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 травня 2022 р. № 562
  Київ
  Про затвердження Положення про інформаційну систему формування переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні)

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про інформаційну систему формування переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), що додається.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 26, ст. 1418) — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2022 р. № 457, і від 16 квітня 2022 р. № 457 “Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України” зміни, що додаються.

  3. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерству оборони, обласним, Київській міській військовим адміністраціям з метою оновлення статусу територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), забезпечити невідкладне внесення відповідних даних до інформаційної системи формування переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), у порядку, визначеному затвердженим цією постановою Положенням, в режимі реального часу.


                       Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71