• In English
 • Уряд затвердив Положення про Державну соціальну службу України. Документом визначено, що основними завданнями даного органу є:

  реалізація державної політики у сфері соціального захисту населення;  сім’ї; захисту прав дітей; бездомних осіб; осіб, які відбули покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк тощо;

   реалізація державної політики у сфері здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки; за використанням бюджетних коштів, спрямованих на надання соціальної підтримки; виявлення порушень, що призводять до перерахунку розміру виплаченої або наданої з порушенням законодавства соціальної підтримки; здійснення контролю за діяльністю служб у справах дітей;

  методичне забезпечення та в межах повноважень, визначених законом, координація здійснення органами місцевого самоврядування повноважень щодо створення відповідно до потреби системи соціальних послуг і соціальної роботи.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 458
  Київ
  Про затвердження Положення про Державну соціальну службу України

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Затвердити Положення про Державну соціальну службу України, що додається.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2 постанови, який набирає чинності з 1 жовтня 2019 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73