• In English
 • Уряд затвердив план заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

  Документом передбачено розроблення законодавчих актів, проведення заходів за участю представників центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, бізнес-асоціацій щодо обговорення проблемних питань у зазначеній сфері та шляхів їх вирішення; розроблення навчальних програм з метою підвищення споживчої освіти громадян.

  Таким чином буде забезпечено правовий рівень захисту прав споживачів відповідно до європейських вимог, підвищено рівень правової обізнаності та поінформованості населення щодо своїх законних прав та механізмів їх захисту.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2017 р. № 983-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року

  1. Затвердити план заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, що додається.

  2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим держадміністраціям:

  забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів;

  подавати щороку до 15 лютого Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформацію про стан виконання зазначеного плану заходів для її узагальнення та подання до 15 березня Кабінетові Міністрів України.


          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67