• In English
 • Уряд схвалив План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2019 році.

  Рішення прийняте з метою координації міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської держадміністрацій в рамках проведення “Всеукраїнського тижня права” до річниці прийняття Загальної декларації прав людини. 

  Передбачені розпорядженням заходи спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

  Зокрема, планується організувати проведення в закладах середньої освіти виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі. Передбачається проведення з працівниками підприємств, установ та організацій навчання, бесід з питань реалізації і захисту прав людини. На зазначенні теми лекції відбудуться і в установах виконання покарань.

  Крім того, буде проведений конкурс та презентація конкурсних робіт (короткометражних фільмів, відеороликів, мультфільмів), присвячених правам людини, а також Міжнародний правничий конкурс імені
  В. М. Корецького.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 липня 2019 р. № 568-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права

  1. Затвердити план заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

  2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям:

  забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством;

  розробити до 1 жовтня 2019 року галузеві та регіональні плани заходів з участі у проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29