• In English
 • Урядом затверджено план заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

  Планом заходів передбачено, зокрема, проведення урочистих заходів 8, 9 травня та 28 жовтня 2019 р. у столиці України — м. Києві, обласних центрах, інших населених пунктах меморіальних, урочистих, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, військово-патріотичних та інших тематичних заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, духовенства та організацій громадянського суспільства.

  Також рішенням Уряду передбачено розроблення за участю представників громадських об’єднань ветеранів війни і затвердження регіональних планів заходів з відзначення пам’ятних дат, здійснення заходів з упорядкування та підтримання у належному стані меморіалів, пам’ятників, військових поховань жертв Другої світової війни.

  Це рішення сприятиме вшануванню пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, патріотичному вихованню громадян, формуванню національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 квітня 2019 р. № 279-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям подати до 1 липня та до 1 грудня 2019 р. Міністерству у справах ветеранів інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 липня та 15 грудня 2019 р. Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73