• In English
 • Уряд затвердив план заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» на виконання статті 4 Указу Президента України від 20.10.2017 № 331 «Про додаткові заходи щодо перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

  Рішення сприятиме реалізації заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

  Актом доручено міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади та Київській міськдержадміністрації забезпечити виконання плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 липня 2018 р. № 542-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”

  1. Затвердити план заходів з перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади та Київській міській державній адміністрації:

  забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування;

  подавати щокварталу до 5 числа наступного місяця Міністерству культури інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для узагальнення та подання до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73