• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 листопада 2019 р. № 1335-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року

  1. Затвердити план заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року (далі — план заходів), що додається.

  2. Міністерствам, центральним органам виконавчої влади за участю інших державних органів забезпечити виконання плану заходів.

  3. Міністерству юстиції забезпечувати щороку:

  до 1 листопада — підготовку та оприлюднення звіту про виконання плану заходів у поточному році;

  до 10 грудня — публічне обговорення звіту про виконання плану заходів у поточному році за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій та подання у разі потреби пропозицій щодо внесення змін до плану заходів з урахуванням результатів такого обговорення.

  4. Міністерствам, центральним органам виконавчої влади за участю інших державних органів, відповідальних за виконання плану заходів, подавати щокварталу Міністерству юстиції звіт про стан виконання плану заходів для проведення аналізу та інформування Кабінету Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 29