• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 вересня 2021 р. № 1171-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

  1. Затвердити план заходів з реалізації Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (далі — план заходів), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади за участю інших державних органів, установ та організацій, залучених до виконання плану заходів, забезпечити:

  1) виконання плану заходів за рахунок та в межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством;

  2) подання щороку до 15 лютого Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій інформації про стан виконання плану заходів.

  3. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій:

  1) подавати щороку до 1 квітня Кабінету Міністрів України інформацію про стан виконання плану заходів;

  2) кожні два роки з дати прийняття цього розпорядження, а також після деокупації тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя проводити аналіз ефективності виконання плану заходів з метою підготовки в установленому порядку та подання Кабінету Міністрів України пропозицій щодо внесення змін до плану заходів.

  4. Визнати такими, що втратили чинність:

  розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 218 “Про затвердження плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя”;

  розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 277 “Про внесення зміни до пункту 4 плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя”.

  Прем’єр-міністр України                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 80