• In English
 • Уряд затвердив План заходів з підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

  Крім проведення параду військ у Києві, також плануються урочисті заходи в столиці, інших населених пунктах за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, учасників антитерористичної операції.

  Також передбачено урочисте відкриття тематичної виставки на одній з центральних площ Києва та обласних центрів України та проведення тематичних міжнародних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів. Окремо пройдуть інформаційно-освітні, спортивні та патріотично-виховні заходи, присвячені подіям та персоналіям багатовікової історії українського державотворення, державних символів України.

  Крім того, буде забезпечено проведення закордонними дипломатичними установами України заходів за участю представників української громадськості за кордоном заходів із відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя  відродження української державності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 серпня 2018 р. № 544-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з підготовки і відзначення 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності

  1. Затвердити план заходів з підготовки і відзначення 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71