• In English
 • Уряд прийняв рішення про затвердження плану заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у зазначеній сфері.

  Даним актом передбачається план заходів, зокрема щодо проведення систематичних досліджень суспільних процесів та громадської думки, що стосується зміцнення національної єдності та виявлення можливих загроз; розроблення дієвого механізму отримання інформації про факти порушення прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях та оперативного на них реагування; постійного вжиття місцевими органами виконавчої влади заходів до забезпечення розвитку міжрегіонального співробітництва з реалізації економічних, соціальних, освітніх, туристичних, інформаційних та культурно-мистецьких проектів; організації тематичних конкурсів серед учнівської, студентської та наукової молоді; створення тематичних веб-ресурсів; взаємодії з українською громадою за кордоном та громадськими організаціями України у цій сфері діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 березня 2018 р. № 179-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у зазначеній сфері

  1. Затвердити план заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у зазначеній сфері, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити:

  подання щороку до 1 березня Міністерству культури інформації про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за минулий рік, а також проблемних питань, що виникають під час його виконання, для узагальнення і подання до 1 квітня Кабінетові Міністрів України та її оприлюднення;

  виконання зазначеного плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73