• In English
 • Уряд затвердив План заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року.  

  Планом передбачено здійснити ряд конкретних заходів щодо формування, забезпечення і реалізації державної політики в сфері зміни клімату та поступового переходу до низьковуглецевого розвитку держави; належного врегулювання діяльності із запобігання зміні клімату через скорочення антропогенних викидів та збільшення абсорбції поглиначами парникових газів; діяльності з адаптації до зміни клімату. Зазначені заходи охоплюватимуть практично усі сектори економіки, включаючи енергетику, промисловість, агропромисловий комплекс, транспорт, водне, лісове і житлово-комунальне господарства, а також охорону здоров'я і життєдіяльність населення, збереження та відтворення природних екосистем.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 грудня 2017 р. № 878-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року

  1. Затвердити план заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим органам виконавчої влади забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевого бюджетів, інших не заборонених законодавством джерел фінансування.


  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН


  Інд. 75