• In English
 • Уряд схвалив план заходів щодо реалізації у 2018 році Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017—2020 роки.

  Основною метою плану є підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівня довіри до НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки.

  Серед основних заходів, які передбачається виконати в 2018 році за участю Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, обласних та Київської міської держадміністрацій, громадських об’єднань — проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній “НАТО-Україна. Безпека. Захист. Стабільність” та “Співробітництво Україна-НАТО як каталізатор реформ”.

  З  метою підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції буде проведена освітня програма “Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки”. У рамках цієї програми  заплановано цільові публічні заходи в регіонах за участю представників органів державної влади, сектору безпеки і оборони, представництв НАТО в Україні; творчі конкурси, створення циклів теле- і радіопрограм; виготовлення, розміщення в громадських місцях і закладах освіти плакатів, листівок, буклетів, рекламно-сувенірної продукції тощо.

  Крім того, центральні та місцеві органи державної влади будуть оприлюднювати на офіційних веб-сайтах та в соціальних мережах інформацію про співробітництво України з НАТО та висвітлювати заходи, які здійснюють органи державної влади у сфері євроатлантичної інтеграції України. Також передбачено інформування про невійськові ініціативи НАТО, зокрема  у сфері екології, енергетики, ядерної і радіаційної, кібернетичної та інформаційної безпеки тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 лютого 2018 р. № 109-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

  1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік (далі — план заходів), що додається.

  2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення:

  забезпечити діяльність Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів;

  подавати Кабінетові Міністрів України щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформацію про виконання плану заходів;

  розробити та подати до 5 грудня Кабінетові Міністрів України проект плану заходів на 2019 рік.

  3. Центральним і місцевим органам виконавчої влади за участю інших заінтересованих органів державної влади:

  розробити, затвердити та подати у місячний строк Державному комітетові телебачення і радіомовлення власні нормативно-правові акти стосовно виконання плану заходів за формою згідно з додатком;

  подавати щокварталу до 25 числа останнього місяця звітного періоду Державному комітетові телебачення і радіомовлення інформацію про виконання плану заходів;

  подати до 1 листопада Державному комітетові телебачення і радіомовлення пропозиції до проекту плану заходів на 2019 рік.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52