• In English
 • Уряд затвердив план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців,  голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

  Прийнятий акт конкретизує заходи та виконавців положень цієї Концепції, реалізація яких упродовж 2018—2020 років дозволить створити сучасну цілісну, мобільну та гнучку систему професійного навчання зазначених категорій осіб з розвиненою інфраструктурою та ефективним управлінням.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 342-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад

  1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників,  посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям подавати щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, Національному агентству з питань державної служби інформацію про стан його виконання для узагальнення та подання до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України.

  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, всеукраїнським асоціаціям органів місцевого самоврядування, Національній академії державного управління при Президентові України, Інституту професійних кваліфікацій забезпечити виконання плану заходів у межах своїх повноважень та подавати щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, Національному агентству з питань державної служби інформацію про стан його виконання для узагальнення та подання до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 19