• In English
 • Уряд визначив план заходів щодо проведення реконструкції і технічної модернізації існуючої системи оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

  Результатом проведення зазначених заходів має бути впровадження у державі сучасної системи оповіщення, оснащеної сучасними програмно-технічними засобами з використанням новітніх інформаційно-телекомунікаційних технологій оброблення, передачі та відображення інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 липня 2018 р. № 488-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій

  1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, що додається.

  2. Центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям, відповідальним за виконання зазначеного плану заходів:

  забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах видатків, передбачених у державному і місцевих бюджетах на 2019 та наступні роки;

  подавати двічі на рік (до 20 червня і до 20 грудня) Державній службі з надзвичайних ситуацій інформацію про стан виконання затвердженого плану заходів для узагальнення та подання до 30 числа наступного місяця Кабінету Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75