• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 09 жовтня 2020 р. № 1234-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо забезпечення виконання положень резолюції Конференції держав―учасниць Конвенції ООН проти корупції “Посилення міжнародного співробітництва в сфері повернення активів та управління замороженими, арештованими і конфіскованими активами” на 2020—2021 роки

  1. Затвердити план заходів щодо забезпечення виконання положень резолюції Конференції держав―учасниць Конвенції ООН проти корупції “Посилення міжнародного співробітництва в сфері повернення активів та управління замороженими, арештованими і конфіскованими активами” на 2020—2021 роки, що додається.

  2. Міністерствам та іншим органам державної влади, відповідальним за виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, подавати щороку до 1 листопада Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 грудня Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29