• In English
 • Уряд затвердив план заходів щодо відзначення 100-річчя Національної академії наук.

  Документом передбачено проведення виставок наукових і науково-технічних досягнень вчених НАН, тематичних наукових конференцій, симпозіумів, засідань за круглим столом, семінарів, інших наукових та просвітницьких заходів.

  Планується виготовлення та випуск в обіг пам’ятної монети, присвяченої 100-річчю Національної  академії наук, а також введення в обіг художньої поштової марки і художнього маркованого конверта.

  Крім того, буде створено електронний музей Національної академії наук. Плануються зйомки документально-публіцистичного фільму про установу.

  Також доручено міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям разом з Національною академією наук забезпечити виконання плану за рахунок та в межах видатків державного і місцевих бюджетів, які будуть передбачені на 2018 рік, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2017 р. № 992-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо відзначення 100-річчя Національної академії наук

  1. Затвердити план заходів щодо відзначення 100-річчя Національної академії наук, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям:

  подавати до 10 липня і 10 грудня 2018 р. Міністерству освіти і науки інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 25 липня і 25 грудня 2018 р. Кабінетові Міністрів України;

  разом з Національною академією наук забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок та в межах видатків державного і місцевих бюджетів, які будуть передбачені на 2018 рік, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73