• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 вересня 2020 р. № 1202-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів на 2020 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017—2020 роки

  1. Затвердити план заходів на 2020 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017—2020 роки (далі — план заходів), що додається.

  2. Міністерству культури та інформаційної політики подавати щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України інформацію про виконання плану заходів.

  3. Центральним і місцевим органам виконавчої влади за участю Служби безпеки (за згодою), інших заінтересованих державних органів:

  у місячний строк розробити, видати та подати Міністерству культури та інформаційної політики власні акти стосовно виконання плану заходів за формою згідно з додатком 1;

  подавати щокварталу до 25 числа останнього місяця звітного періоду Міністерству культури та інформаційної політики інформацію про виконання плану заходів за формою згідно з додатком 2.

           Прем’єр-міністр України                                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 55