• In English
 • Уряд затвердив план заходів на 2018-2021 роки щодо реалізації Стратегії державної міграційної політики України на період до 2025 року.

  Стратегія державної міграційної політики України до 2025 року буде реалізовуватися у 2 етапи.

  Перший етап, розрахований на 2018-2021 роки, спрямований загалом на вдосконалення нормативно-правових актів у сфері міграції та вирішення нагальних проблем в окремих сферах міграції та щодо окремих категорій мігрантів.

  На цьому етапі зусилля органів державної влади будуть спрямовані на формування та реалізацію державної міграційної політики, яка, сподіваємося,  позитивно вплине на консолідацію української нації та безпеку держави, сприятиме задоволенню потреб економіки в робочій силі, відповідатиме міжнародним стандартам і міжнародним зобов’язанням України.

  Під час реалізації плану заходів буде вжито заходів щодо привернення уваги до міграційних проблем, спрямування і згуртування суспільства з метою їх розв’язання, забезпечення взаємозв’язку міграційної політики з іншими сферами діяльності держави, перехід від політики реагування у відповідь на внутрішні та зовнішні чинники у сфері міграції до більш активної і цілеспрямованої політики.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 602-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів на 2018—2021 роки щодо реалізації Стратегії державної міграційної політики України на період до 2025 року

  1. Затвердити план заходів на 2018—2021 роки щодо реалізації Стратегії державної міграційної політики України на період до 2025 року, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Службі безпеки (за згодою) подавати до 10 липня та 10 січня Державній міграційній службі інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 25 липня і 25 січня Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29