• In English
 • Уряд підтримав план реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” на 2018 рік. Розпорядженням передбачено низку заходів, що реалізуються міністерствами, центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською держадміністраціями.

  Зокрема, планується надання методичної допомоги територіальним громадам у консультуванні населення з правових питань, забезпечення функціонування телефонних “гарячих ліній” з метою оперативного реагування на порушення прав громадян та консультування громадян про гарантовані Конституцією та законами України права. Також на офіційних веб-сайтах центральних та місцевих органів виконавчої влади, Єдиному веб-порталі Кабінету Міністрів України буде розміщено інформацію про правопросвітницький проект. Крім того, на зазначених ресурсах та  у засобах масової інформації, соціальних мережах роз’яснюватиметься громадянам інформація щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав.

   Також передбачено створення та забезпечення функціонування міжвідомчих правозахисних штабів для реагування на порушення прав громадян у відповідних сферах. Буде забезпечено роботу мобільних пунктів консультування та дистанційних точок доступу до безоплатної правової допомоги тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 березня 2018 р. № 155-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”

  1. Затвердити план заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів та подання щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству юстиції інформації про виконання зазначеного плану заходів для проведення моніторингу та інформування за його результатами до 20 числа Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України.

  3. Обласним, Київській міській державним адміністраціям:

  забезпечити розроблення та виконання регіональних планів заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”;

  подавати щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству юстиції інформацію про стан виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів та регіональних планів заходів для проведення моніторингу та інформування за його результатами до 20 числа Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29