• In English
 • Уряд затвердив план заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

  Рішенням передбачається консолідація зусиль органів виконавчої влади і громадських організацій, спрямованих на запобігання дорожньо-транспортним пригодам, зниження рівня аварійності та збереження життя громадян.

  План передбачає ряд заходів із забезпечення охорони життя і здоров’я громадян, збереження майна та підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Зокрема заплановано:

  проведення аналізу законодавства у зазначеній сфері, розроблення та внесення відповідних змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів;

  розроблення державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року;

  розроблення регіональних цільових програм з безпеки дорожнього руху та їх фінансування;

  створення фонду з безпеки дорожнього руху;

  запровадження вдосконаленої системи обліку даних про дорожньо-транспортні пригоди (карта обліку дорожньо-транспортних пригод);

  створення умов для безпечного руху велосипедистів;

  усунення на автомобільних дорогах поворотів на 180 градусів;

  перегляд законодавчої та іншої нормативно-правової бази щодо дорожньої інфраструктури, безпеки перевезень та безпеки дорожнього руху тощо.

  Реалізація документа сприятиме зниженню рівня смертності, травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, запобіганню та зменшенню аварійності на автошляхах, покращенню умов дорожнього руху, а також удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, інструкторів та викладачів відповідних закладів.

  Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міська державна адміністрації подаватимуть щороку до 30 січня Міністерству внутрішніх справ інформацію про стан виконання Плану.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 березня 2018 р. № 231-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року

  1. Затвердити план заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, відповідальним за виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, обласним та Київській міській державним адміністраціям:

  забезпечити своєчасне виконання плану заходів;

  подавати щороку до 30 січня Міністерству внутрішніх справ інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 20 лютого Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29