• In English
 • Уряд затвердив план заходів з впровадження  Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання до 2020 року.

  Прийняте Кабінетом Міністрів рішення спрямоване на забезпечення поетапного впровадження Концепції та досягнення визначених нею результатів виконання завдань у встановлені строки. Зокрема, у частині підготовки змін до законодавства для додаткового урегулювання питань: розроблення, погодження і затвердження теплопостачальними організаціями інвестиційних програм, зменшення втрат теплової енергії у мережах, формування тарифів на теплову енергію на принципах стимулюючого тарифоутворення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 307-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів із впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання до 2020 року

  1. Затвердити план заходів із впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання до 2020 року, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, відповідальним за виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, подавати щокварталу до 10 числа наступного місяця Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства інформацію про стан його виконання для узагальнення та подання до 25 числа Кабінетові Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37