• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 березня 2021 р. № 276-р
  Київ
  Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік

  1. Затвердити план пріоритетних дій Уряду на 2021 рік (далі ― план дій), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити:

  виконання плану дій в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на 2021 рік;

  розроблення у двотижневий строк деталізованих заходів, якими передбачатиметься поетапне виконання завдань, визначених планом дій, та внесення їх до електронної системи моніторингу і контролю його виконання;

  супроводження у Верховній Раді України законопроектів, спрямованих на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, згідно з переліком, що додається;

  погодження протягом 10 днів проектів актів, розроблених на виконання плану дій;

  включення інформації про виконання плану дій до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2021 рік.

  3. Секретаріатові Кабінету Міністрів України забезпечити організацію моніторингу виконання плану дій на єдиному веб-порталі електронного урядування.

  Перенесення строку виконання завдання у межах календарного року або зміна відповідального виконавця здійснюється за рішенням урядового комітету відповідно до пропозицій, поданих Секретаріатові Кабінету Міністрів України відповідальним виконавцем із зазначенням підстав такої зміни.

  Пропозиції щодо виключення, уточнення змісту кроку та/або індикатора подаються відповідальними виконавцями Секретаріатові Кабінету Міністрів України для розгляду таких пропозицій у разі доцільності на засіданні Кабінету Міністрів України за поданням Міністра Кабінету Міністрів України.


          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 80