• In English
 • Уряд затвердив план пріоритетних дій на 2018 рік. Рішення прийняте з метою послідовної та комплексної реалізації реформ, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України та Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

  Планом визначено чіткі кроки щодо прискорення економічного зростання України. Документом, зокрема, передбачено продовження структурних реформ щодо подальшого спрощення умов для ведення бізнесу, розвитку сучасної інфраструктури та реформування державної служби. Заплановані конкретні завдання, спрямовані на подальше проведення медичної та освітньої реформи, реалізації справедливого пенсійного забезпечення громадян, а також реформи децентралізації.

  Важливою складовою операційного плану Уряду на 2018 рік є продовження реформ у сфері запобігання та протидії корупції, гарантування принципу верховенства права в Україні.

  Уряд продовжуватиме підтримку здатності держави протистояти різним формам зовнішньої агресії, в тому числі, й надалі надаватиме всебічну підтримку розвитку спроможностей Збройних Сил України.

  Реалізація операційного плану Уряду на 2018 рік дасть змогу досягнути конкретних цілей, що мають на меті поліпшення усіх аспектів життя українців та стануть основою для продовження капітального ремонту країни у цьому році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 березня 2018 р. № 244-р
  Київ
  Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік

  1.  Затвердити план пріоритетних дій Уряду на 2018 рік, що додається.

  2. Секретаріату Кабінету Міністрів України забезпечити проведення моніторингу виконання плану дій, затвердженого цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 80