• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 09 вересня 2020 р. № 1133-р
  Київ
  Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2020 рік

  1. Затвердити план пріоритетних дій Уряду на 2020 рік (далі ― план дій), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити:

  виконання плану дій в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на 2020 рік;

  розроблення у двотижневий строк деталізованих заходів, якими передбачатиметься поетапне виконання завдань, визначених планом дій, та внесення відповідної інформації до електронної системи моніторингу і контролю виконання зазначеного плану на єдиному веб-порталі електронного урядування;

  погодження протягом 10 днів проектів актів, розроблених на виконання плану дій;

  включення інформації про виконання плану дій до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2020 рік.

  3. Секретаріату Кабінету Міністрів України забезпечити проведення моніторингу виконання плану дій на єдиному веб-порталі електронного урядування.

  Перенесення строку виконання завдання у межах календарного року або зміна відповідального виконавця здійснюється за рішенням урядового комітету відповідно до пропозицій, поданих Секретаріату Кабінету Міністрів України відповідальним виконавцем із зазначенням підстав такої зміни.

  Пропозиції щодо виключення, уточнення змісту кроку та/або індикатора подаються відповідальними виконавцями Секретаріатові Кабінету Міністрів України для розгляду таких пропозицій у разі доцільності на засіданні Кабінету Міністрів України за поданням Міністра Кабінету Міністрів України.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 80