• In English
 • Уряд затвердив план комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами від органів державної влади.

  Документом передбачається підвищення кваліфікації керівного складу та фахівців органів державної влади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

  Відповідно до зазначеного плану у 2018 році на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту двотижневе навчання з питань цивільного захисту повинні пройти 426 працівників органів державної влади.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 962-р
  Київ
  Про затвердження плану комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік

  1. Затвердити план комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади забезпечити відрядження слухачів до Інституту державного управління у сфері цивільного захисту у строки, визначені у плані, що затверджений цим розпорядженням.


           Прем’єр-міністр України                                                                                         В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75