• In English
 • Уряд затвердив план державних статистичних спостережень на 2018 рік. Документ розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі разом з Держстатом на виконання Закону України “Про державну статистику”.

  План містить описи державних статистичних спостережень у 2018 році, а також переліки статистичних продуктів (збірників, доповідей, експрес-випусків та статистичної інформації), що оприлюднюватимуться за їх результатами.

  Реалізація заходів плану державних статистичних спостережень сприятиме забезпеченню суспільства, у тому числі органів державної влади та органів місцевого самоврядування, статистичною інформацією щодо явищ і процесів, які відбуваються в економічній, соціальній, інших сферах життя України та її регіонів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 30 травня 2018 р. № 364-р
  Київ
  Про затвердження плану державних статистичних спостережень на 2018 рік

  1. Затвердити план державних статистичних спостережень на 2018 рік.

  2. Взяти до відома, що надання державним органам та органам місцевого самоврядування статистичної інформації, яка не передбачена планом державних статистичних спостережень, здійснюється органами державної статистики відповідно до статті 24 Закону України “Про державну статистику”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67