• In English
 • Уряд затвердив план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки, розроблений Держкомтелерадіо.

  Основною метою плану заходів є підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері європейської інтеграції. З огляду на це завдання планом передбачено проведення низки інформаційних кампаній у контексті європейської інтеграції з формування обізнаності громадян щодо ведення бізнесу, освітніх і наукових преференцій, підтримки розвитку сфери культури.

  Виконання плану заходів, на думку експертів, допоможе  створити нові формати комунікацій між представниками центральних органів виконавчої влади та засобів масової інформації, неурядовими структурами щодо поступу в європейській інтеграції.

  Реалізація розпорядження Уряду здійснюватиметься за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених Держкомтелерадіо у Державному бюджеті України на 2018 рік за бюджетною програмою 1701390 “Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері”.

  Також передбачається залучення фінансових ресурсів вітчизняних і міжнародних бізнесових структур, фондів, неурядових організацій тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 272-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки

  1. Затвердити план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки (далі — план заходів), що додається.

  2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення:

  подавати щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України інформацію про виконання плану заходів;

  розробити та подати до 20 листопада 2018 р. Кабінетові Міністрів України проект плану заходів на 2019 рік.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській держадміністраціям:

  у місячний строк розробити, видати та подати Державному комітетові телебачення і радіомовлення відомчі правові акти стосовно виконання плану заходів за формою згідно з додатком;

  подавати щокварталу до 25 числа останнього місяця звітного періоду Державному комітетові телебачення і радіомовлення інформацію про виконання плану заходів;

  подати до 1 листопада ц. р. Державному комітетові телебачення і радіомовлення пропозиції до проекту плану заходів на 2019 рік.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52