• In English
 • Уряд затвердив перелік виробників електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, а також перелік податкових накладних, складених такими виробниками електричної енергії з 1 липня 2015 р. та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.

  Постанова прийнята відповідно до абзацу другого пункту 62 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України.

  Рішення створює умови для покращення фінансово-економічного становища виробників електричної енергії та забезпечення функціонування ринку електричної енергії.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 червня 2018 р. № 449
  Київ
  Про затвердження переліку виробників електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, та переліку податкових накладних, складених такими виробниками електричної енергії з 1 липня 2015 р. та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних

  Відповідно до пункту 62 підрозділу 2 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити:

  перелік виробників електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, згідно з додатком 1;

  перелік податкових накладних, складених з 1 липня 2015 р. виробниками електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, згідно з додатком 2.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37