• In English
 • Уряд затвердив перелік світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні.

  Зазначений перелік світових рейтингів університетів визначено шляхом системного аналізу провідних міжнародних рейтингових систем за ознаками найкращої придатності вимірювати найвищий університетський потенціал.

  Рішення Уряду прийняте відповідно до Закону України “Про зайнятість населення”. Відповідно до Закону, особливими категоріями іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні і для яких дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства видається на строк до 3 років, є, зокрема випускники університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів. Перелік таких рейтингів визначає Кабінет Міністрів України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 березня 2018 р. № 154-р
  Київ
  Про затвердження переліку світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні

  1.  Відповідно до пункту 3 частини другої статті 421 Закону України “Про зайнятість населення” затвердити перелік світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні, що додається.

  2. Установити, що особливими категоріями іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні, є випускники університетів, що в рік їх закінчення входять до першої сотні одного з рейтингів, визначених цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73