• In English
 • Уряд затвердив перелік послуг, що становлять загальний економічний інтерес. Постанова прийнята відповідно до положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

  Рішення створює умови для здійснення заходів державної підтримки господарської діяльності, пов’язаної з наданням послуг, що становлять загальний економічний інтерес (у частині компенсації обґрунтованих витрат на надання таких послуг), без необхідності повідомлення та отримання дозволу від Антимонопольного комітету України. Це спростить процедуру їх надання та сприятиме забезпеченню загальносуспільних інтересів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 420
  Київ
  Про затвердження переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес

  Відповідно до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 3 Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити перелік послуг, що становлять загальний економічний інтерес, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади та колегіальним органам проводити у межах повноважень аналіз ринків, на яких надаються послуги, що становлять загальний економічний інтерес, та у разі виникнення/втрати потреби у наданні таких послуг, а також закінчення строку виконання спеціальних обов’язків суб’єктами господарювання забезпечити своєчасне подання Кабінетові Міністрів України проектів рішень щодо внесення відповідних змін до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37