• In English
 • Уряд затвердив перелік особливо важливих об’єктів електроенергетики, у тому числі територій забороненої зони та контрольованої зони гідротехнічних споруд, які підлягають охороні відомчою воєнізованою охороною.

  Прийняття рішення надасть можливість забезпечити надійну охорону та роботу зазначених об’єктів та сприятиме запобіганню терористичним актам.

  Слід зазначити, згідно із законом України “Про ринок електричної енергії” встановлено, що особливо важливі об’єкти електроенергетики, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, і затверджується Кабінетом Міністрів України, у тому числі територія забороненої зони та контрольованої зони гідротехнічних споруд охороняються відомчою воєнізованою охороною із залученням, за потреби, працівників відповідних структурних підрозділів органів державної влади.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 липня 2018 р. № 575
  Київ
  Про затвердження переліку особливо важливих об’єктів електроенергетики, у тому числі територій забороненої зони та контрольованої зони гідротехнічних споруд, які підлягають охороні відомчою воєнізованою охороною

  Відповідно до частини першої статті 27 Закону України “Про ринок електричної енергії” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити перелік особливо важливих об’єктів електроенергетики, у тому числі територій забороненої зони та контрольованої зони гідротехнічних споруд, які підлягають охороні відомчою воєнізованою охороною, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37