• In English
 • Уряд затвердив перелік об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації в 2018 році. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів розроблено Фондом державного майна України на виконання Закону України від 18 січня 2018 р. № 2269 “Про приватизацію державного і комунального майна”.

  До об’єктів великої приватизації належать об’єкти державної або комунальної власності (єдині майнові комплекси державних підприємств та пакети акцій (часток) суб’єктів господарювання, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі), вартість активів яких згідно з даними фінансової звітності за останній звітний рік перевищує 250 мільйонів гривень.

  До переліку об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації в 2018 році, включено 23 об’єкти, з яких:

  ПАТ “Центренерго”, приватизація якого завершується відповідно до вимог Закону України від 04.03.1992 № 2163-XII “Про приватизацію державного майна”;

  Державне підприємство “Вугільна компанія “Краснолиманська”, яке приватизується відповідно до Закону України “Про особливості приватизації вугледобувних підприємств”.

  Приватизація інших підприємств, включених до переліку, буде здійснюватися відповідно до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 358-р
  Київ
  Про затвердження переліку об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році

  1. Затвердити перелік об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році, згідно з додатком.

  2. Уповноваженим органам управління об’єктами державної власності, включеними до переліку, затвердженого цим розпорядженням, у місячний строк з моменту прийняття рішення про приватизацію таких об’єктів забезпечити передачу державним органам приватизації функцій з управління ними, за виключенням тих, що приватизуються відповідно до Закону України “Про особливості приватизації вугледобувних підприємств”.

  3. Фонду державного майна:

  1) забезпечити конкурсний відбір радників для підготовки до приватизації та продажу об’єктів державної власності, включених до переліку, затвердженого цим розпорядженням, у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку;

  2) у разі, коли у конкурсному відборі радників не виявив бажання взяти участь жоден кандидат, забезпечити підготовку до приватизації (продажу) об’єктів без залучення радників;

  3) подавати до Кабінету Міністрів України на затвердження умови продажу об’єктів державної власності, включених до переліку, затвердженого цим розпорядженням;

  4) забезпечити у 2018 році виставлення на продаж об’єктів державної власності, включених до переліку, затвердженого цим розпорядженням;

  5) під час підготовки до приватизації об’єктів державної власності, включених до переліку, затвердженого цим розпорядженням, враховувати їх кредитні зобов’язання, за якими надано державну гарантію.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25