• In English
 • Уряд затвердив перелік медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за бюджетною програмою 2301550 “Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів”.

  Дане рішення забезпечить своєчасний доступ пацієнтів до лікування методами трансплантації органів людині та гемопоетичних стовбурових клітин шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі у поточному році.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1120
  Київ
  Про затвердження переліку медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за бюджетною програмою 2301550 “Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів”

  Кабинет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити перелік медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за бюджетною програмою 2301550 “Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів”, що додається.

  2. Установити, що вимоги щодо повної комплектації медичних виробів зазначаються в інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (медико-технічні (технічні) вимоги).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73