• In English
 • Уряд затвердив перелік матеріально-технічних засобів для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції).

  Постановою визначається перелік матеріально-технічних засобів для підрозділів, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції) та встановлюється завдання Мінфіну затвердити норми належності матеріально-технічних засобів для зазначених підрозділів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2018 р. № 368
  Київ
  Про затвердження переліку матеріально-технічних засобів для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції)

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити перелік матеріально-технічних засобів для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції), що додається.

  2. Міністерству фінансів розробити і затвердити норми забезпечення матеріально-технічними засобами для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67