• In English
 • Уряд затвердив перелік іноземних акредитаційних агентств та агентств забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаватимуться в Україні.

  Реалізація акта сприятиме удосконаленню процедур акредитації в Україні та формуванню престижу української вищої освіти на міжнародному рівні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 липня 2019 р. № 554-р
  Київ
  Про затвердження переліку іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаються в Україні

  1. Відповідно до частини восьмої статті 25 Закону України “Про вищу освіту” затвердити перелік іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаються в Україні, згідно з додатком.

  2. Міністерству освіти і науки здійснювати щороку моніторинг Європейського реєстру забезпечення якості вищої освіти (EQAR) та подавати Кабінету Міністрів України у разі потреби пропозиції щодо внесення змін до переліку, затвердженого цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73