• In English
 • Уряд затвердив перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, об’єкти нежитлової нерухомості яких не є об’єктом оподаткування; перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку, а також перелік баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, розмір орендної плати за земельні ділянки яких не може перевищувати 0,1 відсотка нормативної грошової оцінки.

  Урядове рішення сприятиме подальшому розвитку спорту вищих досягнень, підготовки спортивного резерву та спортсменів високого класу, залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом та забезпечить реалізацію державної політики у молодіжній сфері та сфері фізичної культури і спорту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 871
  Київ
  Про затвердження переліку баз олімпійської та паралімпійської підготовки, об’єкти нежитлової нерухомості яких не є об’єктом оподаткування, переліку баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку, та переліку баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, розмір орендної плати за земельні ділянки яких не може перевищувати 0,1 відсотка нормативної грошової оцінки

  Відповідно до підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266, підпункту 282.1.3 пункту 282.1 статті 282, підпункту 288.5.5 пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, об’єкти нежитлової нерухомості яких не є об’єктом оподаткування, згідно з додатком 1;

  перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку, згідно з додатком 2;

  перелік баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, розмір орендної плати за земельні ділянки яких не може перевищувати 0,1 відсотка нормативної грошової оцінки, згідно з додатком 3.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 р. № 496 “Про затвердження переліку баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 60, ст. 1962).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73