• In English
 • Уряд затвердив опис та зразки форменого одягу і відповідних знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, а також норми забезпечення.

  Необхідність привести деякі нормативно-правові акти, що регламентують забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС форменим одягом, зумовлені набранням чинності Кодексу цивільного захисту України  та визнанням таким, що втратив чинність, Закону України “Про правові засади цивільного захисту”.

  Прийняття рішення сприятиме покращенню якості забезпечення форменим одягом. Реалізація акта не потребує додаткового фінансування і буде здійснена в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік для ДСНС.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 лютого 2018 р. № 81
  Київ
  Про затвердження опису та зразків форменого одягу і відповідних знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та норм забезпечення форменим одягом

  Відповідно до частини другої статті 111 Кодексу цивільного захисту України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  опис та зразки форменого одягу і відповідних знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту;

  норми забезпечення форменим одягом осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

  2. Надати Міністерству внутрішніх справ право затвердити:

  порядок забезпечення форменим одягом, його обліку, видачі, зберігання та списання;

  правила носіння форменого одягу з відповідними знаками розрізнення особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

  3. Установити, що особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту використовують формений одяг і відповідні знаки розрізнення, опис та зразки яких затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2005 р. № 795 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 35, ст. 2113), до закінчення строків його носіння.

  4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75