• In English
 • Уряд затвердив опис та зразки форми одягу і знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу та курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.

  Рішення Уряду сприятиме підвищенню авторитету Державної кримінально-виконавчої служби у суспільстві, сприятиме забезпеченню та підтримці єдиноначальності, підпорядкованості та службової дисципліни осіб рядового і начальницького складу та курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби, а також покращить якість забезпечення форменим одягом осіб рядового і начальницького складу та курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 413
  Київ
  Про затвердження опису та зразків форми одягу і знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу та курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Затвердити опис та зразки форми одягу і знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу та курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби, що додаються.

  2. Надати Міністерству юстиції право затвердити правила носіння форми одягу і знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу та курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.

  3. Установити, що особи рядового і начальницького складу та курсанти навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби використовують раніше видану форму одягу і відповідні знаки розрізнення до закінчення строків їх носіння.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29