• In English
 • Уряд затвердив обсяги державного замовлення Національному агентству з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування у 2019 році. Обсяг державного замовлення  становить 54628,4 тис. гривень.

  Це дозволить вчасно задовольнити потреби у професійному навчанні зазначених посадових осіб та створить належні умови для підвищення рівня їх професійної компетентності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 березня 2019 р. № 244
  Київ
  Про затвердження обсягів державного замовлення Національному агентству з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування у 2019 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити обсяги державного замовлення Національному агентству з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування у 2019 році, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73