• In English
 • Уряд затвердив оновлений склад наглядової ради із здійснення контролю за використанням та інвестуванням коштів фінансового резерву, призначеного для зняття з експлуатації діючих енергоблоків атомних електростанцій.

  Прийняте рішення створює умови належного фінансового забезпечення діяльності з припинення експлуатації та зняття з експлуатації ядерних установок.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 лютого 2019 р. № 60-р
  Київ
  Про затвердження нового складу наглядової ради із здійснення контролю за використанням та інвестуванням коштів фінансового резерву, призначеного для зняття з експлуатації діючих енергоблоків атомних електростанцій

  На часткову зміну пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2014 р. № 21 “Про наглядову раду із здійснення контролю за використанням та інвестуванням коштів фінансового резерву, призначеного для зняття з експлуатації діючих енергоблоків атомних електростанцій” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 10, ст. 325; 2017 р., № 98, ст. 3000) затвердити новий склад наглядової ради із здійснення контролю за використанням та інвестуванням коштів фінансового резерву, призначеного для зняття з експлуатації діючих енергоблоків атомних електростанцій, згідно з додатком.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37