• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 квітня 2021 р. № 443-р
  Київ
  Про затвердження Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на період до 2025 року

  1. Затвердити Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища на період до 2025 року (далі — Національний план дій), що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади:

  привести галузеві програми розвитку, програми з охорони навколишнього природного середовища та місцеві програми економічного і соціального розвитку у відповідність з Національним планом дій;

  подавати щокварталу до 5 числа наступного місяця Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів інформацію про стан виконання Національного плану дій для її узагальнення та подання щороку
  до 1 березня Кабінетові Міністрів України.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям під час формування проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати кошти в межах реальних можливостей бюджету, необхідні для виконання заходів Національного плану дій.

  4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування під час формування проектів місцевих бюджетів передбачати кошти в межах реальних можливостей бюджетів, необхідні для виконання заходів Національного плану дій.

           Прем’єр-міністр України                                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75