• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 березня 2021 р. № 300
  Київ
  Про затвердження Ліцензійних умов провадження діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор

  Відповідно до частини третьої статті 45 та частини першої статті 47 Закону України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Ліцензійні умови провадження діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор, що додаються.

  2. Установити, що до впровадження електронної взаємодії відповідних реєстрів із Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відповідно до Положення про електронну взаємодію державних електронних інформаційних ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 606 “Деякі питання електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 73, ст. 2455), та Порядку організації електронної інформаційної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 357 “Деякі питання організації електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 41, ст. 1450), під час ліцензування господарської діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор прийняття рішень Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей, видача ліцензій, залишення документів, поданих для отримання ліцензій, без розгляду, відмова у видачі ліцензії, анулювання ліцензії здійснюються без використання програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань шляхом розміщення на веб-сайті зазначеної Комісії інформації про прийняті рішення, зокрема щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду діяльності, що підлягає ліцензуванню.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67