• In English
 • Уряд прийняв рішення, яким передбачається встановити розподіл суб’єктів господарювання за ступенем ризику від провадження господарської діяльності у сфері надання електронних довірчих послуг.

  Постановою впроваджено єдині критерії для оцінки ступеня ризику від провадження зазначеної господарської діяльності та визначено періодичность проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації у даній сфері.

  Реалізація акта, який прийнятий на виконання вимог Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, сприятиме підвищенню ефективності системи державного нагляду (контролю) та захищеності суб’єктів господарювання.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 жовтня 2018 р. № 914
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері надання електронних довірчих послуг та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері надання електронних довірчих послуг та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України “Про електронні довірчі послуги”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 49