• In English
 • Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері мисливського господарства та полювання і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством лісових ресурсів.

  Прийняте рішення забезпечить можливість ефективно і прозоро здійснювати планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання у сфері мисливського господарства та полювання Державним агентством лісових ресурсів України.

  Рішенням також визначено ризики настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності у сфері мисливського господарства та полювання користувачами мисливських угідь, вичерпний перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження такої діяльності, та встановлено шкалу за якою суб’єкти господарювання відносяться до високого, середнього та незначного ступеня ризику, а також строки, у які здійснюються планові заходи державного нагляду (контролю) у сфері мисливського господарства та полювання.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1210
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері мисливського господарства та полювання і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством лісових ресурсів

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері мисливського господарства та полювання і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством лісових ресурсів, що додаються.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 23 січня 2013 р. № 31 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з використанням, охороною і відтворенням державного мисливського фонду, та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством лісових ресурсів” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 7, ст. 242);

  пункт 16 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1103 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 17, ст. 573).

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75