• In English
 • Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти.

  Реалізація акта забезпечить запровадження ризик-орієнтованого підходу до проведення перевірок господарської діяльності у сфері дошкільної освіти, що сприятиме удосконаленню системи державного нагляду (контролю), підвищенню об’єктивності, прозорості та неупередженості здійснення заходів державного нагляду (контролю), більш ефективному та прогнозованому їх проведенню.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 січня 2019 р. № 11
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти, що додаються.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2012 р. № 910 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі дошкільної освіти та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною інспекцією навчальних закладів” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 76, ст. 3084);

  пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2012 р. № 910 і 911, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2014 р. № 519 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 82, ст. 2331);

  пункт 13 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1103 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 17, ст. 573).

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73