• In English
 • Урядом затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері благоустрою населених пунктів та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) місцевими державними адміністраціям, що дозволить забезпечити додержання правових і організаційних засад здійснення державного нагляду (контролю) у зазначеній сфері.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 97
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері благоустрою населених пунктів та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) місцевими державними адміністраціями

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері благоустрою населених пунктів та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) місцевими державними адміністраціями, що додаються.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2009 р. № 1048 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері благоустрою населених пунктів, галузі поховання і сфері вивезення побутових відходів та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 77, ст. 2615).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37