• In English
 • Урядом затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) зазначеним Міністерством. Це ще один крок на шляху врегулювання взаємовідносин між керівниками банків пуповинної крові й особами, уповноваженими здійснювати державний нагляд (контроль).

  Це ще один крок на шляху підвищення якості і безпеки матеріалів, які зберігаються в банках пуповинної крові, інших тканин і клітин людини, зменшення кількості порушень вимог законодавства щодо провадження цього виду господарської діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 березня 2019 р. № 219
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) зазначеним Міністерством

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) зазначеним Міністерством, що додаються.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 69 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я, і визначається періодичність здійснення зазначеним Міністерством планових заходів державного нагляду (контролю)” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 638);

  пункт 33 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1103 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 17, ст. 573).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73