• In English
 • Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності. Також визначено періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері рибного господарства Державним агентством рибного господарства.

  Прийняття рішення забезпечить запровадження ризик-орієнтованого підходу до проведення перевірок, що дозволить організувати здійснення державного нагляду (контролю) на належному рівні, врегулювати кількість та періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері рибного господарства та визначить коло суб’єктів господарювання, які відносяться до високого, середнього та незначного ступенів ризику.

  Крім того, буде забезпечено прозорість у відносинах між суб’єктами господарювання та органом державного нагляду (контролю) — Держрибагентством, що сприятиме запобіганню порушенням законодавства у сфері рибного господарства, своєчасності виявлення таких порушень і вжиттю відповідних заходів реагування щодо їх усунення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 жовтня 2018 р. № 897
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері рибного господарства Державним агентством рибного господарства, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері рибного господарства Державним агентством рибного господарства, що додаються.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75