• In English
 • Уряд затвердив Критерії визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля та Критерії визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля.

  Рішення прийняте на виконання Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, який введено в дію 18 грудня 2017 року.

  Документом визначається, яка планована діяльність, спрямована виключно на забезпечення оборони держави, ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, наслідків антитерористичної операції на території її проведення, не підлягатиме оцінці впливу на довкілля.

  Крім того, визначаються умови, за яких розширення і зміни діяльності та об’єктів (капітальний ремонт, технічне переоснащення перепрофілювання) не підлягатимуть оцінці впливу на довкілля.

  Такі критерії максимально узгоджені із нормативно-правовими актами у галузі містобудування, що полегшить інтеграцію інституту оцінки впливу на довкілля до інших галузевих процедур.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 грудня 2017 р. № 1010
  Київ
  Про затвердження критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля

  Відповідно до пункту 3 частини першої статті 1, абзацу другого частини першої, пункту 22 частини другої та пункту 14 частини третьої статті 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити:

  критерії визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, згідно з додатком 1;

  критерії визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля, згідно з додатком 2.

          Прем’єр-міністр України                                                                                    В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75