• In English
 • Уряд затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для забезпечення розвитку регіонів та підтримки середнього та малого підприємництва.

  Рішення прийняте на виконання пункту 9 Плану заходів щодо проведення інституційної реформи у сфері моніторингу та контролю державної допомоги суб’єктам господарювання та реалізації Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 102.

  Акт передбачає впровадження правового регулювання відносин між Антимонопольним комітетом України (як Уповноваженим органом з питань державної допомоги), надавачами та отримувачами державної допомоги для забезпечення розвитку регіонів та підтримки середнього та малого підприємництва під час оцінки допустимості державної допомоги.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 лютого 2018 р. № 57
  Київ
  Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для забезпечення розвитку регіонів та підтримки середнього та малого підприємництва

  Відповідно до частини другої статті 6 Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для забезпечення розвитку регіонів та підтримки середнього та малого підприємництва згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67